Místo milenky a manželky si John Malkovich vybral třetí ženu!

Nicolette z Evropy pochází, John odtud má spoustu předků.

Koncem 80. let se herec John Malkovich (66) dostal do problémů. Byl ženatý a přišlo se na jeho vztah s hereckou kolegyní. Nejvíc z toho těžila jeho současná žena, Nicoletta Peyran (61).

Než se stal John Malkovich (66) slavným hollywoodským hercem, měl před sebou sportovní kariéru. Chtěl se dostat do fotbalového týmu a kvůli tomu za dvanáct týdnů zhubl o 30 kilogramů. Ani to mu nepomohlo se prosadit. Jeho další kroky směřovaly na univerzitu. Vybral si jako studijní obor životní prostředí, hlavně proto, že oba jeho rodiče patřili k ochráncům přírody.

Také vás může zajímat ...

K divadlu měl ale tehdy stejně blízko: na vysoké škole se hrála amatérská představení, John se jich zúčastnil a zaujalo ho to tak moc, že to rozhodlo o jeho budoucím životě.

Skandál s nečekaným koncem

Přišly první filmové role. V té době, krátce před třicítkou se John poprvé oženil, s herečkou Glenne Headly (+62). Šest let to vypadalo na šťastné manželství dvou začínajících umělců. Potom ovšem do hry vstoupila další žena. Během natáčení filmu Nebezpečné známosti se totiž John zamiloval do kolegyně Michelle Pfeiffer (61). Najednou se ocitl na křižovatce mezi dvěma ženami.

Bulvární média napjatě čekala, pro kterou z nich se rozhodne: pro manželku nebo pro milenku? John to vyřešil naprosto nečekaně. Zvolil si totiž třetí možnost: úplně jinou ženu. Tou se stala právě jeho druhá manželka Nicolette Peyran (61), se kterou je doposud. K seznámení opět došlo při práci. Když John natáčel film Pod ochranou nebes, byla Nicolette členkou štábu.

Přeskočila jiskra, oba se do sebe zamilovali a John se rozvedl.

Svedl i Michelle Pfeiffer.Hrabě Valmont, přelomová role.

Líbala se v Číně!

Zatímco Nicolette je čistou Evropankou – má italsko-francouzský původ – John je s naším kontinentem spojený díky svým předkům. Ti pocházeli z Chorvatska, Skotska a Francie, takže herec se s nadsázkou označuje za „podvraťáka“. Možná kvůli uvedeným okolnostem to manželskou dvojici často táhne do Evropy: John zde natočil spoustu svých filmů.

Nicolette točila dokonce i v Číně, ale to ještě předtím, než se s Johnem seznámila. Jako mladá totiž studovala na univerzitě v Pekingu a tam dostala možnost zahrát si v jednom čínském filmu. Zapsala se přitom do dějin. Psal se sice rok 1980, ale do té doby se v tamní kinematografii žádná žena na filmovém plátně nepolíbila s mužem.

Nicolette byla první herečkou, která tento zákaz prolomila. Oba manželé v nějaký čas žili v Evropě, konkrétně na jihu Francie. Mají spolu syna a dceru, ale ani jeden z jejich dvou potomků nezatoužil následovat své rodiče v jejich profesi. Johnovi to tak vyhovuje. Řekl, že být dítětem někoho slavného, není pro děti dobré a že je lépe, když v takovém případě splývají raději s davem.

On sám ale s davem rozhodně nesplývá, doma má spoustu filmových ocenění a po celém světě miliony fanoušků!

V Praze se John cítil jako doma, i když ho okradli!

Častým hostem býval John Malkovich i v našem hlavním městě. Do Prahy přijížděl točit filmy nebo reklamy a jeho žena ho doprovázela. Navštívili spolu Johnovu oblíbenou českou hospodu i luxusní restauraci, specializující se na asijská jídla. Před devíti lety ho sice v hotelu okradli a přišel o mobilní telefon a doklady, to ale jeho vztah k České republice nijak nepoznamenalo.

Jednou sem dokonce přijel vlakem, cestoval jen tak, mezi obyčejnými lidmi a vychutnával si z okna pohled na krajinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...