Místo na dovolenou musela jít Bittnerová na operaci

Stačila jedna běžná kontrola u praktického lékaře a usměvavá herečka Miluše Bittnerová (40) měla náladu úplně zkaženou. Místo, aby si užívala někde u vody, musela totiž nečekaně před pár dny podstoupit operaci žlučníku.

„Byla jsem na běžné prohlídce, nic mě nebolelo, ale na sonu přišli na to, že tam mám kameny a musím na operaci,“ popisuje nemilou zkušenost během nejteplejších dnů v roce Miluška. Místo hledání nového bydlení s přítelem a snažení se o vytoužené miminko jí tak zase něco neodkladného přerušilo plány.

Také vás může zajímat ...

Po operaci ji teď čeká ještě pár týdnů rekonvalescence. Česká Marilyn Monroe (†36) je ale nakonec vlastně ráda, že ji lékaři odhalili žlučníkové kameny teď, protože jindy prý nemá v průběhu roku čas už vůbec.

Takhle si bez ní její kolegové v rádiu včetně moderátora Jana Krause (64), se kterým má pořad Kraus a blondýna, budou muset nějakou dobu prostě poradit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama