Místo na kosmetiku běžte na zahradu

V době drahých kosmetických přípravků jsme zapomněli, že to nejlepší nám většinou roste na zahradě. A že nenápadné maliny obsahují dokonce enzym biotin, který je prospěšný pro zdravý vzhled naší kůže. Z rozdrcených malin si proto můžeme vyrobit zázračnou pleťovou masku.

Jejich sladká chuť se nezapomíná.
Jejich sladká chuť se nezapomíná

Vyčistí a stáhne póry a vyživí naši vysušenou pokožku. Navíc ji ještě zásobí vitamínem A. Pokud v rozdrcených malinách necháme jadérka, poslouží nám i jako peeling. Na přípravu pleťové masky stačí rozmačkat osm větších malin, smíchat se lžící medu a přidat dvě lžíce jogurtu. Na vyčištěnou pokožku naneseme a necháme 15 minut působit. Poté opláchneme.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...