Místo obdivu schytal Mareš pořádnou kritiku

Fanoušci mu většinou vychloubačné fotky z luxusních dovolených u bazénu trpí, ale tentokrát to už moderátor Leoš Mareš (42) přepískl. Nestačilo mu, že si užíval s novomanželkou Monikou (36) přepychu na řeckém ostrově Mykonos, ještě se chlubil cestou v soukromém letadle.

Také vás může zajímat ...

Příležitostný zpěvák se nafotil provokativně se svou drahou polovičkou při nastupování a za letu. Ale to už bylo i pro jeho jinak tolerantní fanoušky příliš, takže na sebe hanlivé komentáře nenechaly dlouho čekat.

„Na větší letadlo nemáš? To ses moc nepředvedl,“ zněl jeden. A to měl Leoš letadlo jen pronajaté. Těžko říct, co by nastalo, kdyby si nablýskaný letoun rovnou koupil. Už i jeho exmanželka Monika Marešová (43) nad ním nevěřícně kroutí hlavou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...