Místo pomoci ho herečka nakazila!

Místo ovací izolace! V době, kdy bylo jasné, že nemoc nad snoubenkou Ladislava Freje (78), Gábinou (†56) bohužel vítězí, nabídla Simona Stašová (65) kamarádovi Ladislavu Frejovi, pomoc a nazkoušeli spolu hru Na zlatém jezeře.

Věřila, že pro práci tak nebude mít čas na smutek. „Udělám vše pro to, aby Láďa měl zase chuť žít,“ popisovala Stašová. Ale neskončilo to dobře.

Také vás může zajímat ...

Nejen, že práce poté, čím si Frej prošel, nebude jeho hnacím motorem, ale ke všemu se Stašová dostala do blízkosti kovidu a musela se uchýlit do karantény.

Oba herce pojí staré přátelství!

Bohužel pro Freje, ho dostala tamtéž. „Byl jsem v přísné poustevnické klauzuře, s nikým jsem se neviděl. Na hraní jsem neměl ni pomyšlení.

Ani fyzicky to není zatím příznivé na to, abych poskakoval po jevišti,“ přiznal herec, který tak zůstal se svým smutkem sám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...