Místo rodiny o Šulcovou pečují jeptišky

Trápení oblíbené herečky Jany Šulcové (71) snad nikdy nebude mít konce. Když loni nešikovně upadla na náledí a zranila si páteř, tak ji ani ve snu nenapadlo, že se bude muset se zdravotními následky a vleklou bolestí následky potýkat ještě hodně dlouho.

Také vás může zajímat ...

Její osobní doktor jí totiž magnetickou rezonancí zjistil zúžený kanálek v páteři. Po pobytu v nemocnici a zdlouhavých fyzioterapiích tak jí sice velké bolesti zad daly na nějakou dobu pokoj, ale momentálně se opět ozvaly.

Jenže v tak nevhodnou dobu, že se o hvězdu nejslavnější rodinné komedie S tebou mě baví svět nemá kdo postarat. „Maminka je na rehabilitacích v Domově Svatého Karla Boromejského,“ potvrdila informaci hereččina dcera Rozálie Víznerová (42), která společně s tátou Oldřichem Víznerem (71) zkouší detektivku Zub za zub. Kdy už bude herečce zase lépe?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...