Místo svatby a druhého dítěte přijde krutý rozchod?

Zásnuby a za rok svatba. Takhle si to Sandra Nováková (38) s Vojtěchem Moravcem (33) vysnili, ovšem plány vzaly za své. A to dokonce tak moc, že to spíš vypadá na šokující rozchod.

Jedna z hlavních hvězd seriálu Sestřičky Modrý kód, herečka Sandra Nováková (38) Přiznala, že i její partnerství s režisérem Vojtěchem Moravcem (33) dostihla pověstná krize po sedmi letech. Zároveň bohužel připustila, že nemusí být poslední. Otázkou však je, jestli by tu další dokázali tyhle dvě osobnosti společně ještě vůbec ustát.

Také vás může zajímat ...

Jeden druhého už měli plné zuby

Současná situace ohledně koronavirové pandemie se velmi výrazně dotkla i jejich společného života. Nejen, že je oba připravila o podstatnou část práce a tím pádem i příjmů do rodinného rozpočtu, zároveň je oba doslova uvěznila v jedné domácnosti, bez možnosti úniku.

A to se samozřejmě na jejich soužití v negativním slova smyslu podepsalo. Až teď se to ale Sandra rozhodla přiznat. Proč? Možná věří, že to nejhorší už mají za sebou. Nebo že by se snad situace nelepšila a ona už dál nedokázala předstírat, že je u nich doma všechno v pořádku?

„Jasně, že se dokážeme pohádat jak dva psi, vlastně bych nechtěla být náš soused, jsme tvrdohlaví a taky dost temperamentní,“ popisuje Nováková to, jak to u nich doma vypadá. A přestože se snaží o jistou míru nadsázky, je jasné, že do idylky to má rozhodně daleko.

Zároveň dodává, že běžné šarvátky, které se nevyhnout nikomu, kdo má dlouhodobý partnerský vztah, u nich přerostly v opravdu vážnou krizi. „Když jsme měli naší první, největší krizi, všudypřítomný covid a izolace už trvala dlouho, hádky byly častější, intenzivnější a hlasitější, dostali jsme se z toho tak, že jsme napsali film.

Tak nám držte palce, ať už žádný další krize nepřijdou, a když přijdou, ať se z nich vyhrabeme podobnou cestou,“ říká herečka a naznačuje, že ani ona si není jistá, jestli se jim podařilo problémy ustát a že si je vědomá toho, že se mohou kdykoliv vrátit a udeřit s ještě větší silou.

Svatba jí pořád uniká

Přitom ještě před rokem se zdálo všechno perfektní a po sedmi letech soužití se Moravec konečně rozhodl Sandru požádat o ruku. Ona tehdy nadšeně souhlasila. Ale skoro to vypadá, jako by jí osud cestu k oltáři v bílých šatech nepřál. Není to totiž poprvé, co se Novákové na ruce blýskl zásnubní diamant.

Ani tehdy ale do roka na veselku nedošlo. Nedošlo na ni vůbec. Místo toho přišel rozchod. A teď se zdá, jako by se historie nebezpečně opakovala. I když pomineme dobu, která velkým akcím nepřeje, Sandra se od té doby o svatbě snad ani slůvkem nezmínila. Vlastně to působí jako že jí tohle téma není ani trochu příjemné.

Potřebuje být pro někoho volná?

O Sandře se navíc šušká, že byla vždycky divoká a soužití s Vojtou je pro ni teprve druhou zkušeností s vážným vztahem. Nebylo by tedy možné, že jí zodpovědnost a jistá definitivnost, spojená s manželstvím děsí? Dokud si nenasadí snubní prsten, pořád může mít pocit svobody a toho, že kdyby chtěla, dostane každého muže.

Ostatně o tom, že jí pozornost mužů dělá víc, než dobře svědčí její profil na sociální síti, kde se často chlubí svými odvážnými snímky, na které reagují zástupy jejích obdivovatelů a zcela nepochybně se mezi reakcemi najdou i nejrůznější nabídky na milostná dobrodružství.

Část z nich by přece jen mohl status vdané ženy odradit. Nováková nemusí nutně být svému snoubenci nevěrná, ale pocit, že může, je pro mnohé lidi k životu nezbytný.

Brání se partnerovu nátlaku?

Není vyloučené, že i tohle je jeden z důvodů partnerské krize, kterou si dvojice prošla. Pokud je Moravec připravený udělat v jejich vztahu další krok a na svoji partnerku tlačí, mohlo by se stát, že se mu ona začne vzdalovat. Čas jistě ukáže, jestli tihle dva dojdou k oltáři nebo se jejich cesty kvůli problémům rozdělí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama