Místo svatby líbačka s cizími kráskami

Lamač mnoha dívčích srdcí herec Orlando Bloom (41) ještě nemá ve svých láskách tak úplně jasno. Dokázal to i nedávno na slunné pláži v Malibu, kde zamilovaně laškoval se dvěma polonahými kráskami.

Přitom se dlouho spekulovalo o tom, že jeho vztah jako na houpačce se zpěvačkou Katy Perry (34) nakonec přece jen skončí honosnou veselkou. „Orlando sice ještě nemá prsten, ale zhusta hovoří o budoucnosti s Katy. Všichni by byli nadšení, kdyby se zasnoubili. Katy je úžasná,“ práskl na australského herce jeden z jeho velmi blízkých známých.

Také vás může zajímat ...

Co na objímání a dovádení na v písku, kterého se účastnil i jeho sedmiletý syn Flynn (7) řekne jeho nastávající? Ta se s hvězdou Pirátů z Karibiku sice před časem rozešla, aby se mohla starat o svůj duševní klid, ale teď je pro ni prý báječnou kotvou v životě.

Pošle po tomhle takovou kotvu ke dnu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...