Místo u vody se Cibulková povaluje v posteli

Amatérské horolezectví se vymstilo herečce Vilmě Cibulkové (55). Nepříjemně se zranila po jednom neobratném šlápnutí při výletě, do skal. Poranila si levé koleno, které má stále velmi nateklé. Jak k celému incidentu došlo? „V Příhrazech mi ve spáře uvízla levá lezačka a nebylo zbytí než nohou trhnout,“ líčí chvíle hrůzy herečka.

Také vás může zajímat ...

Namožené vazy musí doteď zpevňovat ortézou, a to hlavně proto, že se bez ní v divadle neobejdou. Bolestivé zranění si tak musí chtě nechtě protrpět místo kurýrování v posteli. Exmanželka herce Miroslava Etzlera (53) si tak asi příště rozmyslí, jestli se opět pustí na vrcholky nebezpečných skalisek.

Nemuselo by totiž zůstat u namožené nohy a diváci jejího představení na Letní scéně Harfa by si na ni museli nějakou dobu zase počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...