Místo vítězství Jiřího Pomeje nad rakovinou přišla další rána!

Už se zdálo, že herec Jiří Pomeje (53) zákeřnou rakovinu hrtanu zastavil dvaačtyřicetidenní hladovkou. Jenže Jirkovi se naopak ještě přitížilo. Oslabené a o pětadvacet kilo lehčí nezdravé tělo totiž nedokázalo bojovat s bacily, a Jiří chytil nebezpečný zápal plic.

Vše došlo tak daleko, že byl převezen do nemocnice, kde ho pár dnech kritického stavu lékaři museli narychlo operovat a proříznout mu průdušnici, aby se neudusil. Šlo tedy doslova o vteřiny a chybělo málo a Jirka tu už nemusel být.

Také vás může zajímat ...

„V jednu ho- dinu v noci se začal dusit tak silně, že musel okamžitě na operaci,“ prozradila jeho vyděšená manželka, dýdžejka Andrea Pomeje (29). Momentálně je jeho stav stabilizovaný, ale těžko odhadovat, jak jeho zesláblé tělo léčbu zvládne. „Jsem strašně vyčerpanej. Nemůžu teď do sebe dostat nic.

Ale nesmíte se nikdy vzdávat, i když je to těžký,“ líčil ještě o Vánocích v emotivním videu své pocity Jiří. Popere se i s tou- hle komplikací?

Nezbývá mu, než se plně svěřit do rukou lékařů a doufat!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...