Mladý před smrtí bojoval o 10 milionů

Nedávno předčasně zesnulý komik Josef Mladý (+63) nebyl jen bavič a muž rozdávající pohodu a optimismus, ale také inženýr a konstruktér. Je známo, že se svým týmem vyvinul minivrtulník, jehož výrobou a prodejem vydělal slušné peníze.

Jenomže předtím přišly ztráty, když naletěl podvodníkovi, o němž policie hovoří jako o Luboru K. (41). Ten mu sliboval rozjezd továrny na vrtulníky a letadla na Rychnovsku a postupně z Mladého pod různými legendami vytáhl 10 milionů korun, aniž se koplo do země!

Také vás může zajímat ...

Bavič se snažil z podvodníka, který nenapálil zdaleka jen jeho, vysoudit peníze zpátky, což se mu do konce života nepovedlo a soudy probíhají dál. Mladý věřil, že své peníze dostane zpátky nuceným prodejem pozemků, patřících Luborovi K.

Teď už je to ale na rodině a jejích právnících.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...