Mlátí Johnny Depp manželku? Rozvod za dveřmi!

Dlouhotrvající vážné rozpory mezi hollywoodskou hvězdou Johnny Deppem (52) a jeho manželkou, modelkou a herečkou Amber Heard (30) vyvrcholily. A zdá se, že jsou nepřekonatelné, takže je na obzoru rozvod.

Žádost už prý je podaná. Jejich domem v Malibu létají hromy a blesky. Hlavním důvodem je, že Johnny ve svém věku už nechce už žádné děti, zatímco Amber po dětech silně touží. Je dost zvláštní, že si tohle nevyjasnili před svatbou.

Johnny prý jako kompromis nabídl adopci většího dítěte tak kolem osmi let, protože se děsí vřískajícího mimina. Jako by tohle nešlo s jeho čtyřmi sty miliony dolarů vyřešit. Jejich spor vygradoval, když se Amber objevila na veřejnosti s podlitinou pod okem. Teď už žádost o rozvod jistě nestáhne a manžela obere o peníze, jak je (nejen) v Americe zvykem!

Amber Heard

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...