Mlsný Felix běhá od milenky k manželce!

Poštvává Lucie Felixe proti vlastní manželce?

Neví, kam dřív skočit! Nebo spíš ke které! Hudebník Felix Slováček (74) neustále pendluje mezi svou současnou stále ještě manželkou Dádou Patrasovou (61) a o čtyřicet let mladší milenkou Lucií Gelemovou (34).

To se ukázalo i v rámci prestižní akce ruského velvyslanectví, kam známý saxofonista bere své dvě ženy takzvaně na střídačku. Před dvěma lety ho doprovodila Lucka a letos zase pro změnu Dáda. „Dostala jsem osobní pozvánku.

Taková věc se neodmítá, navíc tam bývá mnoho našich rodinných přátel,“ vyjádřila se za celý pár oblíbená zpěvačka dětských písniček. Proč si to Felix takhle komplikuje? Jistě nechce, aby se zrovna tyhle dvě ženy potkali na nějaká se společných společenských akcí, bude si tedy muset dát sakra velký pozor na to, komu přijde domů jaká pozvánka.

Nemůže se snad stále rozhodnout ani pro jednu ze svých osudových žen?

Také vás může zajímat ...

A co na tyhle škatulata asi říká Dádin italský přítel Vito (47)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...