Mlsný kocour Brad Pitt je zase zadaný!

Mladičká modelka Nicole Poturalskiová (27) vypadá úplně jako Angelina! Zatímco všichni naháněli Aliu Shawkatovou (31) a považovali ji za jeho tajnou lásku, Brad Pitt (56) se devět dlouhých měsíců tulil k německé modelce, aniž by to kdokoli tušil.

Také vás může zajímat ...

Jejich poměr nyní vyplaval na povrch, když si dopřáli romantickou dovolenou ve Francii. Co je nejzajímavější? Modelka jako by z oka vypadla jeho exmanželce Angelině Jolie (45)! Jen málokteré slavné osobnosti se poštěstí utajit před veřejností dlouhodobý vztah.

Idol mnoha žena je už zadaný. Vybral si kopií své exmanželky. Aktuálně randí s mladičkou modelkou Nicole Poturalskiovou.

Bradovi se to tedy podařilo na sto procent. S tajemnou modelkou se Pitt ukázal veřejně poprvé loni v listopadu. Tehdy tomu ale nikdo nepřikládal žádný význam. Po společné dovolené je už vše jasné. Brad Pitt už je oficiálně zadaný!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...