Mlží, že čekají už třetí dítě?

Svým nenápadným komentářem vyprovokovala vlnu diskusí. Zpěvačka a herečka Bára Poláková (37) se totiž na své sociální síti rozepsala o tom, že se rozhodla trochu posílit a přibrat. Má prý tolik práce, že zapomíná někdy dokonce jíst.

Náhlá starost o vlastní zdraví ale všechny zarazila. Co tak najednou? A všichni se shodují, že podle upřímného sdělení maminky dvou rozkošných dcerušek Ronji (5) a Riky (3,5) se dá tušit, že s manželem Pavlem Liškou (48) čekají třetí dítě.

Také vás může zajímat ...

„Kdyby takové štěstí přišlo, řekla jsem si, že bych přestala pracovat úplně,“ plánuje Bára Poláková s tím, že s manželem nikdy nic dopředu neplánují. Prý už neplánovali ani druhé dítě. Bára ale zároveň neopomněla otce svých dvou holčiček vychválit jako skvělého tatínka.

Prý patří k těm zodpovědnějším a pečujícím. Když jsou holčičky s ním, je prý úplně v klidu. Jestli tedy rodinka očekává nový přírůstek, nebo jestli si Bára potřebuje jen odpočinout, ukáže čas.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama