Moc se jí stýská

V poslední době si moc hezkých chvil neužila. Legendární zpěvačka Marta Kubišová (78) bojuje nejen s věkem, ale i s karanténou.

Zpěvačka neprožívá zrovna dobré období

Také vás může zajímat ...

Není to tak dávno, co si postěžovala na zdravotní neduhy. Loni na podzim prodělala infarkt, kromě toho ji trápí bolavá kolena, kvůli kterým se prý stala takřka nepohyblivou a musí tak pravidelně docházet k lékaři na injekce.

Navíc si je jistá, že se nakazila koronavirem. Ztratila totiž čich, jak ale přiznala, řešit se jí to moc nechce. Jak sama často říká, stáří není pro zbabělce.

Být doma ji ničí

Zpěvačka se kromě toho moc stýská po společnosti druhých a každý den si z celého srdce přeje, aby se všechno zase vrátilo do starých kolejí. Možná by jí pomohlo, kdyby si do života konečně pustila nějakého muže, klidně jen jako kamaráda. Jeho přítomnost by jí určitě prospěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama