Moc se mu nedaří

Nepřeje si, aby se z jeho syna stal herec. Princ z pohádky Tři oříšky pro Popelku Pavel Trávníček (69) má o budoucnosti malého Maxe (3,5) úplně jiné představy.

Byl by rád, kdyby se z něj stal právník nebo lékař. Proč si ale nepřeje, aby šel v jeho šlépějích?

Také vás může zajímat ...

Stěžuje si na peníze

Podle Trávníčka je práce v uměleckém světě nejen nestabilní, ale i bídně placená. A to má být hlavním důvodem, proč má nejmladší dítko od kumštu odrazovat. Sám ale asi zapomněl, že on se herectvím stále živí, a svou stížností na nedostatek peněz si mohl proti sobě poštvat některé své nadřízené a také kolegy.

Působí to totiž, jako kdyby mu honoráře, které dostává, nestačily. A v jeho případě nemá jít zrovna o malou sumu. Proč si tak najednou začal na své povolání stěžovat? Trávníček je možná podrážděný z toho, že jeho podnik krachuje.

Krachuje mu divadlo?

Jeho divadlo bylo kvůli opatřením také dlouho zavřené, a ani teď mu nemá údajně moc vynášet. Asi proto má teď nedostatek financí, a vybíjí si to na všech kolem. On sám se nejspíš bojí toho, že bude zanedlouho muset svoje divadlo zavřít.

A to by ho zřejmě hodně mrzelo, protože jeho i jeho ženu stálo spoustu úsilí. Zatím to sice nehrozí, ale pokud to takhle půjde dál, asi nebude mít na výběr. Snad ale toto nelehké období brzy pomine a vše se zase vrátí do starých kolejí. Za svou píli by si to jistě zasloužil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...