Moderátorka si prošla peklem

Dlouho se spekulovalo o tom, že důvod, proč se krásná moderátorka televize Nova Kristina Kloubková (39) rozešla se svým partnerem a otcem své dcerky Jasmínky (4) mohl být i ten, že toužila po dalším dítěti, zatímco on nikoli.

Jak se ale nyní ukazuje, moderátorka zřejmě vůbec dalšího potomka neplánovala. Má totiž v hlavě blok, který nedokáže překonat a to jí brání v tom, aby své malé dcerce pořídila sourozence. Dokáže prožitou hrůzu někdy překonat nebo se šance stát se znovu matkou navždy vzdá?

Nedokáže zapomenout

Také vás může zajímat ...

Na okamžik, kdy žena přivede na svět své milované dítě, většina maminek vzpomíná s dojetím a láskou. Ne však Kristina Kloubková. Pro ni to byla hrůza a utrpení. „Jasmínka mi řekla, že bych měla mít děti dvě, ale já na tu hrůzu nedokážu zapomenout,“ svěřila se moderátorka.

Porod její jediné dcery měl trvat více než dvacet čtyři hodin a byl zakončen císařským řezem. Tedy něčím, po čem Kloubková rozhodně netoužila. Pro moderátorku byl porod natolik otřesným zážitkem, že se myšlenky na další dítě dobrovolně vzdala.

Nezbývá než doufat, že nový moderátorčin objev, s nímž si měla začít před několika měsíci nebude po čase chtít dítě. To by se totiž pohledná blondýnka ocitla ve značně nepříjemné situaci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...