Moderátorky si jdou po krku

Mezi kolegy z branže se už dlouho ví, že Gabriela Partyšová (41) nepatří k nejschopnějším moderátorkám, které televize Nova má. Možná proto už ve své kariéře vyzkoušela ledasco. Byla sama sobě dvojčetem Rebekou, zkoušela zpívat i moderovat. Žádný její počin ale neměl dlouhého trvání.

Když se nyní začalo spekulovat, že se pod ní otřásá i další místo, tedy post moderátorky Snídaně s Novou, bylo jasné, že je jen otázkou času, kdy ji nahradí někdo zkušenější. Nebyl to nikdo jiný než oblíbená Kristina Kloubková (43). Původně měla svou kolegyni údajně jen na čas zastoupit, jenže se ukázalo, že je mnohem schopnější.

Také vás může zajímat ...

Kristina tak Gabrielu podle všeho nahradila nadobro a rozpoutala tím prý doslova válku.

Přijde o balík peněz

Když v roce 2018 zrušila Nova bulvární pořad Prásk a nasadila místo něho téměř stejný formát, šanci už Partyšová nedostala. Jediné, co ji utěšovalo, byl fakt, že má své teplé místečko alespoň ve Snídani. Měla jistotu stálého příjmu, jenže to už není pravda.

Ohlasy diváků mluví jasně a o návrat Gabriely Partyšové, která během karantény byla doma, protože žije v jedné domácnosti s rodiči, nikdo údajně nestojí.

Kloubková naprosto zabodovala, čímž bodla Partyšové nelítostně kudlu do zad.

Už s ní nikdo nepočítá?

Zlí jazykové tvrdí, že teď panuje na Nově celkem dusno, protože vedení chce pochopitelně vyhovět hlavně divákům, kteří si Kristinu oblíbili. Gabriela jim nikdy moc po chuti nebyla. Jenže ta má prý smlouvu do konce letošního roku, a je tak otázkou, kam ji nakonec Nova „uklidí“. Podle vedení se totiž stále řeší další působení Partyšové ve Snídani s Novou.

Brunetka se nechala slyšet, že se stejně chtěla v blízké budoucnosti věnovat něčemu jinému než moderování, ve skutečnosti jde ale prý jen o pózu, jak z celé události vyjít s hlavou vztyčenou.

V každém případě prý Kloubkové nemůže přijít na jméno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama