Moderování je nad její síly

Nová moderátorská tvář v pořadu Showtime Gabriela Koukalová (31) je už měsíc na nové pracovní pozici a stále si nezvykla.

Je očividně stále v křeči a nervozita ji viditelně neopouští. Proč se takto trápí? Asi nemá jiné pracovní možnosti.

Také vás může zajímat ...

Nejde jí to?

Před prvním živým vstupem musela projít několikadenním školením, kde si zkoušela mimo jiné i moderování nanečisto. Se vším jí pomáhala i ostřílená moderátorka a vlastně i kolegyně Laďka Něrgešová (44).

Pro tu asi není konkurencí, zato Eva Perkausová (26) zřejmě bedlivě sleduje, jak jí to půjde. A nevypadá to slavně.

Diváci se bouří

Na sociálních sítích vypukla po každém vysílání s Gabrielou Koukalovou lavina nenávistných a útočných komentářů. „Nemá tam co dělat. Nejde jí to, pořád se jen směje. Tohle má dělat moderátorka, a ne sportovkyně,“ zní jeden z hlasů na sociálních sítích.

To, že je nervózní a není si jistá v kramflecích, je pochopitelné a Koukalová si je toho vědoma. Pokud ale takhle bude pokračovat, tak se na svém moderátorském místečku moc dlouho neohřeje.

Z kamer je nervózní a konkurence čeká na chybu

Stejně se cítil před lety i Roman Šebrle (46), kterému moderování moc nešlo, ale nakonec si místo udržel. Jenomže Koukalovou může mrknutím oka nahradit jiná zajímavá kráska. Asi jí nezbyde nic jiného než doufat, že nebude mít její výkon vliv na sledovanost.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama