Mohl by přijít o práci?

Jeden z nejuznávanějších moderátorů a herců MAREK EBEN (62) si prý poslední dobou hází sám klacky pod nohy. Při některých natáčeních má moc náročné požadavky.

O jeho zkušenostech nikdo nepochybuje, ale ne vždy může všude o všem rozhodovat. Moderátor a herec Marek Eben (62) má na režiséry a scénáristy někdy takové požadavky, že ani oni samy je nechápou. Posledně se takto Eben projevil při natáčení pohádky Princezna a půl království.

Také vás může zajímat ...

Moderování mu jde lépe, než hraní

Nechtěl, aby se jeho postava účastnila jakýchkoliv akčních scén. A zároveň si nepřál ani kaskadéra, podle něj by to prý bylo nedůvěryhodné. Scény se musely změnit Eben si tak dlouho trval na svém, až toho docílil.

Tvůrci tam musely některé scény úplně změnit, protože Eben měl být v pohádce celkem dost akční a sportovně založený. Marek měl štěstí, že narazil na tak trpělivé a vstřícné tvůrce, ale takto by to nemuselo dopadnout vždycky.

Někteří režiséři by se s Ebenovými požadavky asi příliš nemazlili. I proto není jisté, jestli si u filmu ještě vůbec nějakou práci najde..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...