Mohou za vše rodiče?

Herečka a zpěvačka Anička Slováčková (25) z Ordinace v růžové zahradě se nedávno rozpovídala o své zákeřné nemoci.

Už přes rok bojuje s rakovinou prsu, má za sebou všechny série chemoterapií a i závěrečnou operaci. I nadále se však léčí. Od lékařů má předepsané speciální léky, které mají napodobovat chemoterapie. Slováčková o svém aktuálním stavu celkem mlží, takže nikdo pořádně neví, jak na tom ve skutečnosti je.

Také vás může zajímat ...

Stresy a nervy na denním pořádku

Kde se ale vůbec u Aničky rakovina vzala? Nikdo z rodiny ji nikdy neměl, takže dědičnost je nulová. „Já jsem odmalička byla nervák a stresař a všechno jsem si vždycky hodně brala,“ svěřila se Slováčková v pořadu Face to Face.

Nyní se snaží všechno brát s mnohem větším klidem

Podle ní se nemoc projevila především kvůli neustálému napětí a špatnému psychickému stavu. „Jsem přesvědčená, že spousta těch nemocí je vlastně tvořená psychosomaticky, ať už je to rakovina, nebo něco jiného.

To tělo jednou řekne dost,“ pokračovala. Narážela snad na bouřlivé hádky svých rodičů Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77)?

Neuvěřitelně je to trápí

Manželství Dády a Felixe bylo velmi často probíráno na veřejnosti. O Felixovi se psalo ohledně nevěr, o Dádě zase ve spojitosti s alkoholem. Je pochopitelné, že Anička byla všemi těmito faktory ovlivněná a nemělo to na ni dobrý dopad. A oni si to nyní mají pořádně vyčítat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama