Moje snaha zhubnout měla nečekané vyústění!

Našla jsem vůli ke změně a ta mi přinesla větší sebevědomí

Člověk se může rozhodnout pro jednu věc a nakonec získá i jinou.

Během pětadvaceti let manželství jsem přibírala další a další kila. Moc jsem si s tím hlavu nelámala. Byla to chyba, protože si tím lámal hlavu můj muž. Nadváha byla jedním z důvodů, pro které se se mnou rozvedl. Tím dalším byla mladší slečna, samozřejmě štíhlá.

Také vás může zajímat ...

Měl poznámky k mojí váze

Z rozvodu jsem se nějaký čas vzpamatovávala. Pak jsem si našla přítele přes inzerát na internetu. Neušlo mi, jak se při prvním osobním setkání dívá na moji postavu. Dokonce měl i pár poznámek. Bála jsem se, že na další schůzku už nepřijde. Přišel a začal se rozvíjet vztah. Žádná velká vášeň, ale aspoň jsem nebyla sama.

Někde v podvědomí jsem ale měla ukotvený strach, že moje kila navíc mě zase připraví o jistotu partnerského pouta. Rozhodla jsem se proto, že budu radikálně hubnout. Našla jsem k tomu pevnou vůli. Začala jsem se více pohybovat, každý večer jsem oběhla třikrát celé naše sídliště. Chodila jsem plavat do bazénu a při každé další návštěvě si přidávala dvě délky navíc.

A rázně jsem omezila večeře.

Zatímco dřív jsem vyplenila ledničku klidně i před spaním, nyní jsem poslední malé jídlo snědla nejpozději v šest večer.

Hodně mi to pomohlo!

Výsledky se brzy začaly dostavovat. Kila šla rychle dolů a já se cítila lépe. Moje sebevědomí stále stoupalo. Nový přítel to sice nijak neocenil, ale přestal s občasnými poznámkami. A pak jsem se jednoho dne podívala do zrcadla a sama sobě jsem se po dlouhé době líbila. V tu chvíli jsem si ovšem také řekla, že mám na víc a že si můžu najít lepšího partnera.

Vztah jsem ukončila a zjistila, že mě to moc nemrzí. Ostatně ten přítel to bral také celkem lhostejně. Ve svém sportování a dietě jsem pokračovala a to vlastně trvá dodnes. A lepšího partnera než byl ten na inzerát jsem si také našla a jsem vedle něho šťastná a spokojená. Změnit k lepšímu se chce asi každá žena.

Já to dokázala a můžu ostatním jen doporučit, aby zapojily svoji silnou vůli!

Miluše D. (50), Praha

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...