Monika Absolonová: Hubne snad do svatebních šatů?

Ještě nedávno si podle jejích přátel stěžovala, že u nich doma to neklape, tak jak by chtěla. Mnozí se zamýšleli nad tím, zda bývalý hokejista, nyní trenér, svou partnerku přece jen nevyužívá. Díky její popularitě se jí hrnou dobré kšefty, a tak táhne domácnost. Když navíc Horna skončil s hokejem a dodělával si maturitu, jen Monika ho držela nad vodou.

Každý by si pomyslel, že takový partner bude alespoň užitečný v domácnosti.

Také vás může zajímat ...

Jenomže ani tomu nic nenasvědčovalo.

Začala dřít

Absolonová prý musela svému partnerovi ještě podstrojovat. Jenže zřejmě je všechno jinak. Že to mezi nimi není úplně akorát, se zpěvačka prořekla, když popisovala na sociálních sítích, jak to má nyní se svou figurou. Už od prvního porodu totiž řeší váhu.

Vždy má období, kdy se snaží jíst střídmě a věnovat se cvičení, pak ji ale vždy semele pracovní honička, i ta kolem rodiny.Teď prý je ve fázi snižování váhy a vzala to vážně. Dvakrát týdně cvičí jógu a chodí na speciální cvičení. Prý chce zpevnit postavu, ale i vůli – tak se vyjádřila na svých sociálních sítích.

„To by v tom byl čert, abych s těma špekama nehnula!“ napsala, jak je odhodlaná.

Nechce jeho rady

Následně ale šokovala svým vyjádřením na adresu Horny. Dřív využívala tréninky svého partnera, který se jakožto profesionální sportovec ve cvičení vyzná. Když ale nyní měla odpovědět, zda jí bude opět pomáhat se cviky on, striktně to vyloučila. Prý ho nechá doma s dětmi. „Teď to nejde, teď bych ho zabila za každý povel i dobrou radu,“ překvapila.Proč tak obrátila?

Nelze si myslet nic jiného, než že to mezi zpěvačkou a Hornou pořádně vře.

Jako by na něj měla už vypěstovanou alergii a nemohla ho ve své přítomnosti vůbec vystát.

Nové jméno, či role?

Nejspíš není náhoda, že v minulosti svými nejdůležitějšími muži života nazvala jen syny a Horna mezi nimi nefiguroval.Proč tedy hubnutí? Že by Horna znejistěl a nabídl jí svatbu? Nebyli by první ani poslední, kdo by krizi řešili tímto způsobem. Ale když už teď jej Monika nechce u svého cvičení, jak budou asi kráčet bok po boku desítky let a vychovávat děti.

Možná za tím vším je ale něco zcela jiného a my se brzy dozvíme, co.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...