Monika Absolonová jásá, snoubenec už má maturitu!

Jako v sedmém nebi se teď cítí muzikálová zpěvačka Monika Absolonová (40): její snoubenec, někdejší hokejista Kladna Tomáš Horna (36) složil osmnáct let po řádném termínu maturitu a tudíž má středoškolské vzdělání.

Dotáhl se tedy na svoji partnerku s její střední hotelovou školou. „Dnes zkoušky zvládl a navíc s vyznamenáním! Je to náš šprt! Ve třeťáku odešel ze školy, protože už hrál extraligu a poté, co se stal mistrem světa dvacítek, měl asi pocit, že školu nepotřebuje,“ pochlubila se Monika.

Je docela možné, že maturitu bude její snoubenec brzy hodně potřebovat. S kariérou hokejisty možná brzy skončí a pokud by si chtěl udělat třeba trenérské zkoušky, bez maturitní zkoušky by to nešlo. A viset na snoubence, s níž má synka Tadeáše (1,5), to by bylo potupné…

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...