Monika Absolonová: Kdo ji nutí hubnout?

Ještě před nedávnem zpěvačku Moniku Absolonovou (41) všichni obdivovali. Ačkoli během těhotenství přibrala třiatřicet kilo, velká část se jí podařila shodit hned po porodu. „Nějakých 18 odešlo samo. Zbytek se mě držel jak čert košile a vůbec nic.

Potom jsem začala držet nějakou dietu, která mi intenzivně lezla na nervy a po třech týdnech jsem to vzdala a začala jíst zdravě, ale po svém,“ říkala plná nadějí, že docílí opět své superštíhlé postavičky.

„Už se netrápím, jde to dolů, i když ne nějak šíleně rychle, ale pozvolna. Mám ještě 8 kilo do původní váhy,“ věřila, že časem se její váha srovná. Jenomže realtita je jiná! Měsíce plynou, a další gramy už neubývají.

Chybí jí totiž vůle, která je při hubnutí na rvním místě. „S váhou jsem na tom blbě, není to ideální, jak to bylo dříve. Mrzí mě to, ale ne zas tolik, abych nežrala a něco dělala,“ svěřila se. Co za jejími urputnými pokusy zhubnout vlastně je? Vždyť Monika má prostě pěkné ženské tvary, které jí sluší.

Také vás může zajímat ...

Není náhodou za tím vším její partner Tomáš Horna (36)? Nenutí právě on zpěvačku k tomu, aby zhubla? Možná chce mít po svém boku hubeňourku. Vždyť Absolonová sama přiznala, že plnila tréninky, které jí on naordinoval.

Jenomže ta to po první lekci vzdala. „Bylo to super, ale chtěla jsem mu říct tisíc sprostých slov,“ naznačila, že se jí ten dril ale vůbec nezamlouval. Přestala chodit i na hot jógu, která jí pomáhala.

Prý bude raději se svým ročním synem. „Nebyla jsem tam hrozně dlouho. Je od rána od devíti a dělá mi problém na tři hodiny ráno vypadnout, když odpoledne jdu do práce. Chci být s Tadeášem.

Necvičím,“ přiznala. Je jistě dobře, že se nikým nenechá ovládat. Přesto by ale Monika neměla zapomínat, že zdravý pohyb je pro tělo důležitý. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...