Monika Absolonová: Lékař zpěvačce zakázal pohyb!

Zpěvačka Monika Absolonová (41) stále řeší kila, která se jí ještě po porodu syna Tadeáše nepodařilo shodit. I když už mu budou dva roky, stále není se svou postavou spokojená. Začala sice cvičit hot jógu, ale s tím je teď konec.

Kvůli problémům se zuby se jí shazování kil komplikuje. „Teď nemůžu cvičit. Přišla jsem o zub a na základě toho jsem celý léto strávila u zubaře,“ stěžuje si Monika, jakou má smůlu. K jejímu překvapení ale po zákrocích mohla v pohodě jíst, takže ani to jí v jejím úsilí moc nepomohlo.

Také vás může zajímat ...

Jedno pozitivum celá lapálie ale přece jen měla. Zpěvačka měla velkou fobii ze zubařů. Teď jí nezbylo nic jiného, než se jí postupně zkusit zbavit. A asi úspěšně. Přesto se teď musí podle svých slov vyhýbat fyzické námaze.

Kdo ji konečně donutí přestat jíst, aby se sebou mohla být spokojená?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...