Monika Absolonová: Miminka ji dojímají

Touží po dalším dítěti

Pevně doufá, že se jí podaří znovu otěhotnět

Že MONIKA ABSOLONOVÁ (41) touží po dalším dítěti, se nijak netají. Velmi tomu ale také nasvědčuje její chování. Když nedávno její přítelkyně LIBUŠKA VOJTKOVÁ (36) dnes už ROHLÍČKOVÁ porodila dceru ELU, Monika za nimi hned běžela do porodnice a pak se hrdě vystavila s jejich fotografií, kde na miminko doslova pěje ódy. „Dovolte, abych vám představila slečnu Elu Rohlíčkovou a šťastné rodiče.

Na fotkách vypadá mnohem větší, než je ve skutečnosti, je malinkatá a krásná a už teď drbna. Tak ať je celý život zdravá a šťastná,“ rozplývala se zpěvačka. Libuška jí na to odepsala: „Teto Mono, moc děkujeme za krásná slova a přání.

Máme tě rádi!“

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...