Monika Absolonová: Odepírá otci vnuka!

S dědečkem se nepočítá

Zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ (40) je sice už rok pyšnou mámou syna TADEÁŠE, kterého má s hokejistou TOMÁŠEM HORNOU (35), ale její otec ČENĚK ABSOLON (63) svého vnuka ještě neviděl. Důvodem jsou už několik let trvající špatné rodinné vztahy. Otec Absolonové v minulosti čelil několika trestním oznámením ze strany Moniky a její matky.

Situace byla tak divoká, že u nich doma musela zasahovat policie a celá rodinná aféra nějakou dobu plnila přední stránky novin. A jak to tak vypadá, nic se ne změnilo a Absolon si vnuka hned tak nepochová. „Tohle už se nezmění,“ tvrdí rázně Monika.

„Přece, když je na tebe někdo zlý a nadává ti, tak nevezmeš svoje dítě a nepůjdeš za ním,“ dodala hvězda, podle které ani druhá strana o kontakt nejeví zájem.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...