Monika Absolonová: Partner jí vyčítá kilogramy

Dobře informované zdroje naznačují, že Tomáš Horna (40) si ostražitě hlídá nejen krásnou partnerku Moniku Absolonovou, ale dokonce i její kilogramy.

Je kondičním trenérem, a jakmile zpěvaččina hmotnost přesáhne únosnou hranici, zavelí, že je nezbytné tvrdě cvičit a striktně dodržovat pravidla zdravé výživy. A to se teď právě stalo. Monika je žena, jak se hezky říká, krev a mlíko, což v současné době ještě podtrhlo nedávné vánoční mlsání ruku v ruce s nouzovým stavem, kdy se ostatně celý národ uklidňuje vydatným jídlem a někteří i pitím.

Také vás může zajímat ...
Tomáš Horna a Monika Absolonová.

„Byla jsem si měřit tuk na tom chytrém přístroji,“ konstatuje muzikálová hvězda. „Mám deset kilo nadváhu, ale byl na mě hodný, protože podle mě mám víc. Takže mi to neudělalo úplně dobře,“ dodává smutně umělkyně, která během druhého těhotenství přibrala víc než třicet kilogramů.

Pustila se tudíž mimo jiné i do přerušovaného půstu, ale ukázalo se, že jej velmi často přerušuje kalorickými bombami. Nezbývá tedy, než aby zakročil partner, bývalý kladenský hokejista, který se v drastických trénincích vyzná. Tmavovlasou zpěvačku čekají těžké chvíle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama