Monika Absolonová: Svatbu klidně oželí

Snažila se držet dietu

Muzikálová zpěvačka MONIKA ABSOLONOVÁ (40), která se před necelými dvěma lety stala šťastnou maminkou syna TADEÁŠE, chce co nejdříve stihnout alespoň ještě jedno dítě. Zatímco všichni se spíš zajímali o to, kdy si ji její partner, hokejista TOMÁŠ HORNA (36), konečně odvede před oltář, ona sama by prý nejdříve chtěla ještě jednou otěhotnět a porodit druhého potomka.

Důvodem je také fakt, že po porodu zpěvačka velmi těžce shazovala těhotenská kila, a proto by si druhý požehaný stav chtěla odbýt co nejdříve.

Těhotenská kila nešla dolů

„Já jsem v těhotenství strašně přibrala. Bylo to asi 33 kilo. Snažila jsem se držet dietu, ale zjistila jsem, že jsem naštvaná na celý svět,“ prozradila zpěvačka. „Přiznám se, že bych byla moc ráda, kdyby se nám v budoucnosti podařilo ještě jedno miminko. Tak třeba až pak,“ svěřila se zpěvačka na téma svatby. A není divu, jednou už vdaná byla, ale manželství jí dlouho nevydrželo.

Také vás může zajímat ...

„Tehdy jsem to hrozně prožívala.

Teď je pro mě důležité, že máme hezký vztah,“ myslí si Absolonová.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...