Monika Absolonová: Syn s ní drsně manipuluje

Již za několik měsíců se zpěvačce Monice Absolonové (41) narodí druhý potomek, a proto se teď snaží každou chvilku využít k rozmazlování svého téměř tříletého syna Tadeáše. Než mu přibude sourozenec, veškerá pozornost rodičů směřuje směrem k jeho přáním, což ovšem Absolonová trochu přehání.

V pokročilém těhotenství totiž riskovala a svého syna vzala letecky na otočku k moři. Malý Tadeáš chtěl původně pouze vidět letadla na letišti, zpěvačka se však ze vteřiny na vteřinu rozhodla plány velkolepě změnit.

Také vás může zajímat ...

„Moje dítě přece nebude koukat, jak odlétá někdo cizí. Tak jsme poprvé vyrazili na rodinnou dovolenou,“ vysvětlila Absolonová svoje rozhodnutí odletět s manželem a synem do Chorvatska. Nicméně se kvůli jejímu nabitému programu v cizině příliš nezdrželi.

Zpěvačku ještě čekají mnohá vystoupení před nástupem na mateřskou dovolenou, a proto se po pěti dnech narychlo vrátili. Naplánovanou už mají pouze letní dovolenou v Česku, tak snad jí zase nenapadnou nějaké šílenosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...