Monika Absolonová: Touží po dalším dítěti

Druhé miminko by si půvabná zpěvačka Monika Absolonová (40) moc a moc přála. Nedávno se dokonce v tisku objevily „ověřené“ informace, že je Monika podruhé těhotná.

Zpěvačka se k tomu vyjádřila, s pobaveným úsměvem podotkla, že miminko nečeká, ale přála by si ho. I když ne hned, spíš až za rok, až Tadeášek (1) bude trošku větší. Nicméně umělkyně si je dobře vědoma toho, že uskutečnění jejího snu je ve hvězdách.

Možná nehraje roli ani tak věk, jako spíše skutečnost, že oblíbená zpěvačka je znovu v jednom kole. Hraje a zpívá v muzikálech Funny Girl a Evita, vystupuje na prestižních společenských akcích a pomalu už připravuje vánoční turné, kde zazní největší hity z její poslední desky.

Otázkou zůstává, zda by se jí chtělo zase už vystoupit z rozjetého vlaku, což pro natolik vytíženou ženu není ani trochu jednoduché. Navíc během těhotenství příbrala neuvěřitelných třicet kilogramů. Teď ale vše nasvědčuje tomu, že je konečně ve formě, nemusí se schovávat do beztvarých šatů, kupodivu oblékla i své staré kalhoty a halenku.

Také vás může zajímat ...

Opravdu by se Monice chtělo zbavovat se desítek kilogramů podruhé? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...