Monika Absolonová: Trapas! Její tvary jsou až příliš bujné

Zpěvačka Monika Absolonová (39) má problém s nadváhou. Zpívala na plese – a kilogramy navíc byly opravdu znát. Škoda že si, už vzhledem k profesi, nedává Monika na vzhledu více záležet.

Stoupla si před rozjásaný dav poněkud nesvá, protože v těhotenství přibrala neuvěřitelných třiatřicet kilogramů a z nich by se teď měla zbavit ještě patnácti. Zpívala v šatech, ve kterých se objevila už nejméně na čtyřech společenských akcích.

Pořídila si je již v těhotenství a jsou jediné, do kterých se vejde – a její poprsí se do nich vejde jen stěží. Jedná se o jednoduché černé šaty s hlubokým dekoltem, u kterých lze vyměnit pásek, aby model nepůsobil naprosto stejně.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka tvrdí, že nic kromě mateřství pro ni není důležité, tedy ani hmotnost. To je chvályhodné, ale až její synek povyroste a bude chodit do školky, maminka jistě bude chtít zase zpívat. A co když se pak už nevejde ani do těch černých šatů s výstřihem?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...