Monika Absolonová: Truchlí kvůli bolestné ztrátě

Zpěvačka Monika Absolonová (41), která již na podzim přivede na svět svého druhého potomka, prožívá velmi bolestivé období. V požehnaném stavu, kdy by se měla těšit na vymodlené miminko a užívat si radosti, truchlí nad ztrátou milované babičky.

S fanoušky se o své trápení podělila skrze sociální síť, kde zpěvačka zveřejnila video z Vánoc, kde zesnulá babička společně s její maminkou pečou vánoční cukroví. „Už to tak nikdy nebude, asi už přestávám být malá.

Také vás může zajímat ...

Naše babička Helenka Vypustová dnes navždy odešla,“ posteskla si Absolonová. Nezapomněla ovšem také poděkovat lékařům, kteří se o nemocnou Vypustovou starali. A i když zpěvačka přiznala, že po dlouhé nemoci byla pro babičku smrt spíše osvobozením, pro celou rodinu, a obzvlášť dědečka Oldu, je to ohromná tragédie.

„Babi, pusu do nebe a děkuju za všechno!“ poslala ještě Absolonová vzkaz milované babičce do nebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...