Monika Koblížková: Nečekané těžkosti!

Bezstarostnému životu je konec! Co udělá s manželstvím Leoše Mareše a Moniky Marešové (36) vypjatá situace? S tím moderátor Leoš Mareš a jeho choť Monika Marešová (za svobodna Koblížková) (36) asi nepočítali.

Dosud byli zvyklí užívat si jen jeden druhého. Dopřávali si romantické wellness víkendy, chození po večírcích… Jenomže teď se tenhle dokonalý sen o lásce dvou hrdliček roplynul. Dvojice se dostala do nečekané situace kvůli zranění exmanželky Mareše, Moniky Marešové (43), s níž má moderátor dva syny Matěje (9) a Jakuba (12).

Také vás může zajímat ...

„Mám mnohočetnou zlomeninu nártních kůstek a hnuté kloubní pouzdro. Ve čtvrtek jdu na operaci, bez které se to bohužel neobejde. Dají mi do nohy dráty, které tam budu mít šest týdnů a následně mi je vyndají.

Pak se uvidí, co bude dál,“ svěřila se Marešová s krušnou situací. K úrazům přišla o letních prázdninách, když závodila na vodních lyžích. V reálu to ale znamená velkou komlikaci nejen pro Moniku, ale i jejího exmanžela a jeho partnerku.

Kvůli zranění nohy prý Marešová nebude moci minimálně rok sportovat a potrvá celé měsíce, než bude moci normálně fungovat. Dosud byla zvyklá, že se postarala o děti, odvezla je do školy, na kroužky a všude, kam bylo potřeba.

Zatímco Leoš se mohl věnovat svým aktivitám, své partnerce… To se teď ale nejspíš změní. Monika je nyní odkázaná na léčbu na lůžku, a tak se dá očekávat, že rodinné povinnosti, které si doteď dělili, nejspíš bude muset převzít na svá bedra Mareš.

A je jasné, že se to dotkne i jeho manželky. Konec bude asi domácímu klidu, kterého si dotěď dopřávali. Romantiku podle všeho vystřídá vymýšlení programu pro děti. Navíc s chlapci, kteří jdou do puberty, to nemusí být vůbec jednoduché.

Mareš s Monikou se najednou dostanou do rolí vytížených rodičů a na romantiku nezbyde čas. Teprve tohle náročné období nejspíš skutečně prověří jejich vztah. Zvládnou to? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...