Monika Koblížková: Proč se zase stala terčem posměchu?

Dokonalá žena, nebo holka odvedle? Nikdo neví, jakou roli Marešové přisoudit. Na fotografiích, které zveřejňuje na sociální síti, vždy vypadá bez jediné chybičky, ale když ji někdo vyfotí nebo vidí naživo, má na sobě sportovní tepláky a mikynu, je neučesaná, má šediny a bez make-upu vypadá prý jako po vážné nemoci.

To vše údajně koluje po sociálních sítích.

Také vás může zajímat ...

Módní ikona, či podivná holka?

Lidé jsou nepřejícní, to je všeobecně známo, ale na Moniku jsou zvlášť přísní. Jakožto módní ikona číslo jedna a ke všemu redaktorka v prestižním módním časopise by si měla prý dávat pozor na to, jak vypadá i v běžném životě, nejen na fotkách.

Ženy si dokonce myslí, že ze sebe dělá něco, co není. Monika se ale k žádným diskusím na Facebooku ani na Instagramu nevyjadřuje. Prý z toho není vůbec nadšená. Ba co víc, mrzí ji to. Přece jen ještě před dvěma lety byla obyčejná žena, kterou nikdo neznal, a teď je z ní najedou téměř nejsledovanější žena v zemi.

Milionářkou za hubičku?

A to má ještě jednu nevýhodu. Terčem posměchu i nadávek se stala její matka. Ani o té ještě před rokem nikdo nevěděl a teď patří mezi nejznámější podnikatelky. Zničehonic. A téměř všichni si prý myslí, že v tom má prsty její zeť LEOŠ MAREŠ (42).

V červnu letošního roku se totiž na internetu objevila zpráva, že Moničině mamince HELENĚ pomáhá s podnikáním. Přesněji se jí zřejmě snažil trochu zviditelnit. Do té doby se jí prý v podnikatelské sféře příliš nedařilo.

Moničina maminka si totiž vytvořila novou módní značku, která prodává dámské plédy. Teď je vše jinak. Mamince se peníze jen sypou. A to se Moničiným fanouškům moc nelíbí, označují to jako podvod.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...