Monika Marešová a Leoš Mareš: Nelíbí se mu?

Chtěl, aby jim to spolu ladilo ve všech směrech. Tak ji dopřál několik operací.

Fyzická přitažlivost mezi partnery je velmi důležitá věc, která by neměla vyprchat. Své o tom zřejmě ví i manželka moderátora Leoše Mareše (42), Monika Marešová (37). Říká se sice, že za peníze si člověk štěstí nekoupí, Leoš Mareš to však vidí jinak.

Proč z ní dělá, co rozhodně není?

Také vás může zajímat ...

Svou manželku si ještě před svatbou trošku vylepšil a poslal ji na několik výplní obličeje na spoustu dalších podobných zákroků. Už tenhle fakt o něčem svědčí, copak se Marešovi jeho žena nelíbila přirozená? Měl potřebu její vzhled vylepšovat pomocí jehel, aby vypadala jako žena jeho snů?

Jako by nestačilo, že se moderátorovi nepozdával Moničin obličej, ale zdá se, že nyní má výhrady i vůči její postavě. Monika má velmi štíhlou a vypracovanou postavu, gram tuku na ní najdete jen stěží.

Několikrát týdně dře totiž v posilovně, aby se svému drahému líbila a aby se neohlížel za jinými.

Diktuje si své

Nicméně nedávno prozradila něco, co nás velmi překvapilo. „Chci mít pořádně velkej zadek jako má Jennifer Lopez,“ pronesla Monika. Je zvláštní, jak Monika změnila své zásady. Že by se její představa o ideální postavě neshodovala s představou jejího muže?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama