Monika Marešová: Kde vezme po rozvodu peníze?

Nedávno rozvedená Monika Marešová (42) bude muset začít pořádně počítat peníze. Začíná jí totiž nová etapa života, kterou ještě nezná. Role matky samoživitelky. I když už dlouho s moderátorem Leošem Marešem (41) nežila, stále se spoléhala na jeho peníze, protože byla jeho zákonná manželka.

Malí rošťáci Marešovi.
Malí rošťáci Marešovi.

Teď si bude muset rychle najít práci, a to s dvěma malými dětmi není lehké. Má sice vyměřené alimenty, ale na ty se nedá věčně spoléhat. Že by požádala u soudu ještě o výživné na bývalou manželku? To by asi nepochodila. Třeba zvolí osvědčenou „zlatou klec“ a najde si movitého staršího partnera, který ji i se syny zabezpečí.

Uvidí se, jak moc bude otec Mareš mluvit své bývalce do výběru „náhradního tatínka“. Bude to totiž další chlap, který bude jeho syny vychovávat. To ale Leoš asi jen tak nepřekousne. V životě Moniky se toho hodně změní.

Také vás může zajímat ...

Jak to všechno sama ustojí?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...