Monika Marešová: Vydělává díky Leošovi?

Myslí na zadní kolečka

Jí samotné se moc nedaří, to jí ale nebrání radit jiným.

Vydělává díky Leošovi? Ač se to může zdát úsměvné, stále ještě manželka moderátora LEOŠE MAREŠE (40) MONIKA MAREŠOVÁ (41) se rozhodla zúročit své zkušenosti a vrhla se na kariéru koučky v oblasti vztahů.

Pravdou je, že jí nevyšlo ani manželství ani žádný další vztah, které po rozchodu s Leošem navázala, i tak má ale určitě z čeho čerpat. Manželství Marešových totiž nepatří k těm standardním a léta strávená po boku neposlušného moderátora Monice určitě uštědřila nejednu užitečnou lekci, na kterých může slušně vydělat. Vždyť hodina na jedné pražské klinice klienta vyjde až na 2500 korun!

Vypadá to, že manželstvím zklamané ženy mají ve zvyku radit druhým. Marešová totiž není první prominentní manželka, která se rozhodla vydělávat na koučinku. Proč se ale rozhodla pracovat? Finance ji díky úspěšnému choti určitě netrápí. Chce se osamostatnit dříve, než současná Marešova partnerka MONIKA KOBLÍŽKOVÁ (35) dotlačí Leoše k rozvodu?

„První“ Monika tak může ještě zavčasu zúročit i Leošovo podnikatelské know-how, protože kdoví, co bude pak.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...