Monika Marešová: Vyškrtla už Leoše ze svého života?

Náhle změnila názor

Po sedmi letech se LEOŠ MAREŠ (41) domluvil se svou už exmanželkou MONIKOU MAREŠOVOU (42) na rozvodu. Koncem května tak bylo ukončeno jejich devítileté man želství. Proč se najednou moderátor rozhodl k tak závažnému kroku, ví jen o sám.

Mnozí se však domnívají, že by rád povýšil milenku MONIKU KOBLÍŽKOVOU (35) na právoplatnou manželku, a to by šlo jen stěží, pokud by Marešová stále byla jeho ženou.

Dala na nátlak?

Zajímavé je, že Marešová ještě krátce po rozvodu tvrdila, že si ponechá Leošovo příjmení už kvůli jejich dvěma synům. Ani ne za dva dny však přišla s oznámením, že se vrátí ke svému dívčímu jménu POSLUŠNÁ. „Připadá mi to nejlogičtější,“ otočila náhle. Podle všeho to ale není její dobrovolné rozhodnutí, nýbrž ji k tomu měl donutit sám Mareš.

Také vás může zajímat ...

Prý kvůli tomu, aby pokud si vezme Koblížkovou, nebyly v budoucnu dvě Moniky Marešové.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...