Monika Štiková: Kvůli lásce udělá vše

Vsadila všechno na jednu kartu. MONIKA ŠTIKOVÁ (45) zavrhla svoji rodinu včetně dětí a odstěhovala se za svým novým zajíčkem PETREM (21) do Německa. Po velkých hádkách s dcerami ORNELLOU KOKTOVOU (25) a CHARLOTTOU (22) dokonce prohlásila, že se už se svými dcerami nikdy neusmíří, protože ji celý život pouze „vysávaly“ a stály jí ve štěstí.

Rozhádala se s dcerami a odjela

Také vás může zajímat ...

To si skutečně myslí, že celoživotní mateřskou lásku nahradí románkem s mladým kolouškem? Bitva ovšem zdaleka nekončí a všechny tři na sebe nadále vytahují špínu. Dcery si ji pro změnu vzaly na paškál kvůli údajnému vyhození jejich kočky ze společného domu a také její budoucnosti.

Brzo ho omrzí

Všichni totiž víceméně dobře tuší, proč mladý Petr se Štikovou vůbec randí. S pocitem, že má za partnerku pseudocelebritu, z ní vytáhne poslední peníze a brzo bude všemu konec. Údajně již teď má jevit zájem o jiné ženy, a to je jejich románek teprve v začátcích. Co bude dál, až Monice vše dojde?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...