Monika Štiková: Vystavila zadnici

Odstěhovala se za zajícem do Německa, ani z ciziny však nepřestává zásobovat národ zvláštními vzkazy či fotografiemi. Tentokrát však kontroverzní tchyně Josefa Kokty (61) přestřelila.

Také vás může zajímat ...

Unese tohle vůbec ještě sociální síť? Podle všeho ano, Monika Štiková nám všem totiž oznamuje, že zhubla, což dokumentuje fotografií svého pozadí v miniaturním černém prádle. Hvězda nedávné televizní reality show Štiky se pyšní tím, že díky krabičkové dietě je nyní lehčí o patnáct kilogramů, a zadek jí posloužil jako důkaz.

Její fanoušci se radují už méně, mnozí snímek odsoudili, často pomocí neslušných slov. Hodně jich psalo, že se jim zadek nelíbí. Moničinu o dvacet šest let mladšímu milenci se nejspíš líbí moc. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama