Morávková je už na dně z Ordinace!

Ještě před měsícem si herečka Dana Morávková (46) nad scénáři pochvalovala návrat do Ordinace v růžové zahradě libovala, že její postava MUDr. Suchá má opravdu co hrát. Dnes je z účinkování vyčerpaná a ukazuje se, že rozjeté seriálové drama je téměř nad její síly a velmi solidní honorář tvrdě vykoupený.

Její doktorka totiž zažívá domácí násilí a někdejší sympatická „hokejka“ v podání Jána Jackuliaka (39) ji začne otloukat jako píšťaličku. „Když při natáčení celý den slyšíte jen samá hrubá slova a několikrát se přetáčí scény, kde dostávám facky, jdete pak domů hodně vyčerpaní a unavení,“ stěžuje si Dana.

Prý ji šíleně drtí, když si uvědomí, že takové domácí násilí zažívají často některé ženy i v reálu, a z deprese ji dostává až milující manžel se synem.

Není ale nic snazšího než část honoráře poslat azylovým domům, Dano!

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...