Morávková je už na pokraji svých sil

Ničí ji děsivé noční přízraky! Skončí kvůli tomu v Ordinaci?

Po řadě znásilnění a fyzických útoků už herečka Dana Morávková (46) neví, jak dál. I když se jedná o roli Zdeny Suché v populárním seriálu Ordinace, kterou léta ztvárňuje, herečka si s sebou všechny nepříjemné zážitky domácího násilí nosí domů ke svému muži, muzikantovi Petru Maláskovi (53).

Také vás může zajímat ...

Místo toho, aby si užívala adventu a připravovala se na vánoční svátky, zahání noční můry a zoufalství, které na ni denně na natáčení čeká. „Když vám někdo celý natáčecí den, i když v rámci role, opakuje, jak jste hrozná a k ničemu, mlátí vás, svazuje a znásilňuje, tak vám z toho není vůbec dobře,“ svěřila se se svými pocity Dana.

Ani dopisy od divaček, které prosí o její radu, jí nepřidávají na podlomené psychice.
Ani dopisy od divaček, které prosí o její radu, jí nepřidávají na podlomené psychice.

Její seriálový kolega Ján Jackuliak (39) alias hokejista Andrej Martynčák na tom není o moc lépe. Oba ale drží nad vodou, že takový příběh, inspirovaný skutečnými životními osudy, má smysl, i kdyby pomohl třeba jen jedné ženě sebrat odvahu a odejít ze vztahu s krutým tyranem!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...