Morávková pláče: syn je jako ve vězení

Poslat dítě studovat do ciziny je dnes vyloženě riskantní záležitost, protože studium je často nakonec to poslední, čeho se tam potomkovi dostane. Tak dnes vyloženě trne MUDr. Suchá z Ordinace v růžové zahradě, herečka Dana Morávková (49), i s manželem, hudebníkem Petrem Maláskem (56).

Jejich sebevědomý syn Péťa (22) si prosadil studium tvůrčího psaní a anglické literatury na staroslavné univerzitě v britském Canterbury, kam se nedávno vrátil.

Také vás může zajímat ...
syn Petr Malásek mladší

Univerzita kvůli školnému slíbila bezproblémové prostředí, ovšem poměry na tamějších kampusech se kvůli viru vyhrotily: studenti jsou na ubikacích prakticky zamčení, zdraví s již nemocnými, východy střeží ochranka. Perou si údajně prádlo v umyvadlech, jídlo jim dovážejí.

Není divu, že herečka teď umírá strachem o syna. Poslala ho do zdánlivě civilizované země, která se ale místy mění v džungli!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...