Morgan Freeman se tajně scházel po hotelích s nevlastní vnučkou!

Nikomu nebylo nápadné, že mladá žena svého příbuzného často doprovází.

Společné foto s manželkou i tajnou milenkou!

Ve spoustě filmů hraje Morgan Freeman (79) hodné starší muže. V soukromém životě ale zdaleka nebyl takovým neviňátkem. Své o tom ví i jeho druhá žena Myrna Colley-Lee (75).

Oscarový herec Morgan Freeman se poprvé oženil v roce 1967, když mu bylo 30 let. V manželství vydržel dvanáct roků. Mnohem déle trval jeho druhý svazek, s Myrnou Colley-Lee. Rozvod po 24 letech byl obestřen skandálem a pikantní zápletkou!

Spolujezdkyně za rozvod nemohla!

Začátkem srpna roku 2008 měl Morgan Freeman autonehodu. Ve voze nejel sám. Spolujezdkyní byla jistá Demaris Meyer (56). Auto sjelo z vozovky a několikrát se převrátilo. Morgan si zlomil rameno, loket a porazil si záda. Ze zničeného vozu museli pár vystřihovat hydraulickými nůžkami. Média okamžitě začala spekulovat o tom, že se tímhle nechtěným způsobem odhalila hercova nevěra.

Také vás může zajímat ...

Nahrála tomu i skutečnost, že jeho žena podala žádost o rozvod. Novináři si tak spojili dvě a dvě dohromady, ale tentokrát se nestrefili. Žena, kterou vezl, se podobným nařčením bránila. Morgana dokonce zažalovala kvůli utrpěné škodě a prohlásila, že řídil opilý. Na tiskové konferenci pak Demaris protestovala proti tomu, že by mohla za rozpad Freemanova manželství.

Nic prý mezi nimi nebylo, Morgan jí jen nabídl nocleh ve vší počestnosti, protože po společné přátelské večeři to měla na jeho ranč blíž než k sobě. Později vyplynulo, že Morgan a jeho žena měli otevřené manželství a herec měl jinou milenku, o níž Myrna věděla.

Pravý důvod k rozvodu byl mnohem skandálnější!

Mogan Freeman, manželka Myrna.
Mogan Freeman, manželka Myrna.

Nejprve odolala, pak podlehla

Společně s Myrnou si kdysi Morgan vzal do výchovy svoji nevlastní vnučku – dceru své první ženy. E´Dena Hines (+33) u nich vyrůstala a brala je v podstatě jako náhradní rodiče. V souvislosti s hercovým rozvodem ale vyšlo najevo strašlivé tajemství: E´Dena měla s Morganem milostný poměr. Všechno to začalo ještě v době jejího dospívání.

Se slavným hercem se na jednom večírku opili a po návratu se Freeman pokoušel mít s ní sex. Tehdy ho ještě zarazila a svěřila se Myrně. Ta svému muži rázně domluvila. Tajný vztah ale pokračoval a rozvinul se, a to ještě v době, kdy E´Dena nebyla plnoletá! Na tom, že mladá dívka Morgana často doprovázela do společnosti, nebylo vzhledem k jejich příbuzenskému vztahu nic divného.

Za zády veřejnosti se ale scházeli ke hrátkám v hotelových pokojích. Poté, co se Myrna o milostném poměru dověděla, nechtěla mít už s Morganem nic společného. Rozvod proběhl bez velkých hádek o majetek, Myrna dostala mimo jiné milionové domy na Panenských ostrovech nebo v Los Angeles. Na hercově pověsti to kupodivu nezanechalo velké šrámy, jeho popularita zůstala stále vysoká.

Jeden čas se psalo o tom, že by si snad svoji nevlastní vnučku měl i brát a že jí sliboval manželství a dítě.

Nic takového se ale nestalo.

E´Dena Hines

Tajná milenka skončila v krvi!

Skandální vztah Morgana Freemana k jeho nevlastní vnučce měl tragické vyústění, tentokrát ale už bez jeho účasti nebo zavinění. Loni v srpnu byla E´Dena nalezena mrtvá před svým domem v New Yorku. Měla spoustu bodných poranění, neslučitelných se životem. Z vraždy byl obviněn její bývalý přítel. Ten se, jako náboženský fanatik, prý pokoušel z mladé ženy brutálním násilím vyhnat ďábla.

Když se Morgan dozvěděl o její smrti, byl naprosto zdrcen!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...