Možná se už brzy stane otcem

Je to pouhých pár týdnů, co bulvární fotografové odhalili, že hokejový útočník Jaromír Jágr (48) znovu není sám. A i tentokrát se rozhodl lovit mezi modelkami, jelikož tvoří už několik měsíců pár s mladičkou Dominikou Branišovou (25).

A ačkoli by s mnozí mohli myslet, že je to pro hokejovou legendu pouze zpestření před blížícím se další sezónou, zdá se, že opak je pravdou. Alespoň to tak vidí jeho neteř Pavlína Jágrová (26).

Také vás může zajímat ...
Momentálně randí s modelkou Dominikou

„Věřím, že mu to už konečně vyjde a že tohle je ta pravá,“ tvrdí. Ona sama už by nejraději zakládala rodinu, ovšem teď má pocit, že se to dřív povede jejímu strýcovi než jí.

„Možná bude nakonec rychlejší,“ říká Pavlína, podle které je Dominika skvělou dívkou a Jágr je s ní opravdu šťastný. Jak dlouho mu to ale vydrží je ve hvězdách. Přece jen je mezi nimi značný věkový rozdíl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...