Musel opět do špitálu

Televizní moderátor Roman Šebrla (43) skončil na kapačkách! Roman si poležel v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. „Kolonoskopie je těžká paráda. Ještě že mám profesora doktora Miroslava Zavorala a jeho skvělý tým s vynikajícími doktory,“ posteskl si Roman na sociálních sítích.

Jeho diagnóza zní přímo děsivě. Už dlouhých třináct let trpí chronickým zánětem střev. Ten se čas od času ozve a Romana dostane na nemocniční lůžko. Celou dobu nemoci se tak u něho střídají stavy, kdy je všechno v pořádku a kdy se naopak střevo ozve.

Také vás může zajímat ...

Tentokrát se znovu objevil drobný zánět, který bylo zapotřebí vyléčit. Nepříjemné vyšetření bývalý desetibojař podstoupil už po šesté. Neobešlo se to ale bez narkózy. „Byl jsem statečný, po pěti minutách mě museli uspat,“ dodal.

Fanoušky potom ubezpečil, že všechno bude v pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama