Musel prodat kabriolet

Role v úspěšném seriálu mu zřejmě nevynáší tolik, kolik by potřeboval. Herec Maroš Kramár (61) sice hraje v seriálu Slunečná, ale pořád se snaží sehnat peníze i jinde.

Přitom o Slunečné je známo, že své herce platí velice štědře. Maroš ale nedávno i tak prodal jedno ze svých luxusních aut. Konkrétně šlo o kabriolet v luxusní fialové barvě, který se jen tak nevidí.

Také vás může zajímat ...

Po rozvodu přišel asi o dost peněz

Maroš za auto chtěl něco přes 100 000 korun, a na prvního zájemce nemusel dlouho čekat, bylo prodané během několika hodin. Proč ale auto vůbec prodal? Má snad finanční potíže? Jako důvod uvedl, že mu kabriolet jen stál v garáži.

Nicméně se herec nedávno rozešel se svou ženou Natašou Nikitinovou (52) a proslýchá se, že ho u rozvodu připravila o spoustu peněz. To Kramár asi nečekal, a proto se teď snaží svou finanční ztrátu nějak dohnat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama